MAKİNE PARKURU

EKİPMANLARIMIZ

Mazak H-800 CNC Yatay İşleme Merkezi

Japon Mazak H800, etkileyici boyutlara sahip dört eksenli CNC yatay işleme merkezidir. Bu tezgah, 38 tonluk ağırlığıyla dikkat çeker. Özellikle geniş çaplı vanaların yanı sıra çeşitli vana onarımlarını gerçekleştirmek ve bağlantılarını sağlamak için kullanılır. Hassasiyetinde 0.001'e varan bir titizlikle çalışır.


Mori Seiki SLC-25, C eksenli CNC Torna

Japon Moriseiki SLC-25, C eksenli freze özelliğine sahip bir CNC torna tezgahıdır. Bu tezgah, vana tapası ve oturma yüzeyleri gibi kritik parçaları 0.001 hassasiyetle işleyerek son derece kaliteli ve kusursuz üretim sağlar. Bu üstün özelliklere sahip CNC torna, vanaların hassas bileşenlerini, yüksek kalitede ve mükemmel ölçülerde işleme kabiliyetine sahiptir.

VALGEN BASINÇ TEST ÜNİTESİ

Kendi tesislerimizde ürettiğimiz, Türkak onaylı son teknoloji test ünitemiz, vanaların durumu, dayanıklılığı ve kaçaklarını belirleme amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu ünite 550 bar su basıncı sağlayarak vana hidrostatik basıncı, basınç tutma, akış, sızdırmazlık ve tüm hareket testlerini gerçekleştirir. TÜV sertifikalı teknisyenler uluslararası standartlara (API 598 / API 579 / API 510 / API 6D) uygun testleri yapar. Onarım sonrasında değişen parça listesi ve basınç kaçak test değerlerini içeren onarım test raporu sunulur ve onarım garantisi verilir. VALGEN'in basınç makineleri, tesisleri ve tanı ekipmanları, bağımsız kuruluşlar tarafından akredite edilmiş ve yetkilendirilmiştir. Standartlara uygun test ve sertifikalandırma konusunda geniş deneyime sahibiz. VALGEN'de Amerikan Petrol Enstitüsü (API) Standardı, vana kontrol ve test yöntemleriyle uygulanmaktadır.

Universal Torna Tezgahı

Makine donanım unsurlarımız, yüksek üretim kapasitemizle birleşerek neredeyse tüm marka ve çapta vanaların onarımını, modifikasyonunu ve yedek parça üretimini benzersiz kaliteyle ve hatasız bir şekilde gerçekleştirmemizi sağlıyor. Bu sayede siz değerli müşterilerimize en üstün kalitede onarımı, uygun fiyatı ve zaman tasarrufunu sunabiliyoruz.


İşinde uzman ve eğitimli vana teknisyenleriyle, yeni ve güçlü Türkiye'nin en büyük takımına sahibiz.

VANA TEKNİSYENLERİYLE GÜÇLÜ, DENEYİMLİ VE UZMAN EKİBİMİZ!

Tamir edilecek her türlü vana guruplarının birbirlerinden farklı tamir takımlarını kusursuz üretmek, bilgi, tecrübe ve kaliteli makine donanımı ister. Herşeyden önemlisi, makineleri vana onarımında hatasız kullanacak operatörler ister. Yılların deneyimi ve tecrübesine sahip CNC makine operatörleri VALGEN’dedir.

Kalıcı onarımlar için, vana bileşenlerinin tamir takımlarını tasarlamak, imal etmek, kusursuz bir şekilde monte etmek ve %100 sızdırmazlık sağlamak, bizim için sıklıkla uyguladığımız bir onarım yöntemi haline gelmiştir.
Zor onarımlar VALGEN’in işidir; uzmanlık ve tecrübe ister. Ali Hikmet Özkılınç