Hakkımızda

Temel Değerlerimiz

Genel Vana (VALGEN), 2000 yılında Ali Hikmet Özkılınç tarafından kuruldu. Türkiye'nin ilk vana onarım hizmetini sunan firması olarak öne çıktık. Sanayi tesislerinden, enerji sektörüne kadar geniş bir yelpazedeki müşterilere hizmet sunuyoruz. Petrol ve gaz endüstrisinden su ve atık su tesislerine kadar her sektörden işletmeye, vana onarımı ve bakımı konusunda çözümler sunmaktayız.

Uzman mühendislerimiz ve deneyimli teknisyenlerimiz, her marka ve modelde, her tür çalışma koşuluna uygun olarak özenle ve titizlikle onarımlar gerçekleştiriyor. 20 yılı aşkın birikimimizle uluslararası standartlara uygun hizmet sunarak sektörde kendimize güvenilir bir yer edindik.


Uzun Hizmet Tarihimiz İle Oluşan Yüksek Performans

NE YAPIYORUZ

Mekanik imalat, metalurji, CNC makine donanımı ve test-tanı ekipmanları gibi alanlar, özel bir uzmanlık ve deneyim gerektirir. VALGEN, yıllardır her ölçekte, alçak-yüksek basınç ve yüksek sıcaklıklarda çalışan vanaları %100 sızdırmazlıkla onarma konusunda uzmandır. Bu nedenle Türkiye'deki en verimli endüstriler de dahil olmak üzere birçok kuruluş, vana onarımı ve saha hizmetleri için bizi tercih etmektedir.

Üstelik, müşteri taleplerine yönelik olarak, yüksek basınç ve sıcaklıklarda çalışan özel vanaları kendi tesislerimizde üretebilecek kapasiteye sahibiz.

Ali Hikmet Özkılınç Founder & CEO

TARİH

24 Yıl

MÜŞTERİLER

1000 +

PROJELER

5000 +

TAKIM ÜYELERİ

14 +