PETROL & GAZ SEKTÖRÜ

GENELVANA GÜVENCESİ

TAMİR TAKIMI ÜRETİMİ VE VANA ONARIMI İÇİN ÖZEL EKİPMANLAR KULLANIRIZ. TEST VE SERTİFİKALANDIRMA İŞLEMLERİ, UZMAN PERSONELİMİZ TARAFINDAN GEREKLİ ONAYLARLA YAPILIR.

Petrol rafinerilerinden, petrol taşıma hatlarına, LPG, LNG ve doğalgaz tesislerine geniş kapsamlı vana bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Kendi tesislerimizde, uluslararası standartlara uygun olarak yüksek teknolojiye sahip CNC makinelerimiz ve diğer ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz. Tamir takımlarını üretme yöntemlerimiz ve vana onarım prosedürlerimiz, detaylı ekipmanlarımızla belirleniyor. Test ve sertifikalandırma işlemlerini ise akredite edilmiş ekibimiz gerçekleştiriyor. Alanında diğer hizmet sağlayıcılarından öne çıkarak, etkili ve kaliteli hizmetler sunmamız sayesinde, endüstriler arası tercih edilen bir konuma geldik. Türkiye genelinde, vana onarımları ve saha hizmetleri konusunda lider konumdayız.


Vanada değişiklik için imalat çalışması
Saha çalışması

KALICI ONARIMLAR İÇİN VANA BİLEŞENLERİNİ ÖZEL TAMİR TAKIMLARIYLA TASARLAMAK, ÜRETMEK, HATASIZ MONTE ETMEK VE %100 SIZDIRMAZLIK SAĞLAMAK, BİZİM İÇİN RUTİN BİR ONARIM YÖNTEMİDİR.

Ciner Grup Park Elektrik Üretim A.Ş. için gaz hatlarında kullanılmak üzere özel olarak VALGEN tesislerinde üretilen bu gaz vanaları, çelik çekme 4140/1.7225, 42CrMo4 karbon çelik dolu ham malzemeden oluşturulmuştur. Vana, alt gövde destekli mil ile küreye sürekli baskı uygulayan seat halkası ve itici yaylar içerir. Bu özel tasarımlar sayesinde kalıcı sızdırmazlık sağlanarak vananın uzun süreli ve etkili çalışması garantilenir. 6" Trunnion Mounted ANSI Class 600, 350°C BALL VALVE üretim teknolojimiz, mekanik ve metalurji mühendislerimizin katkılarıyla, uygun metal seçimi ve CNC makinelerimizle vana bileşenlerini ve tamir takımlarını üretmemizi sağlar. Bu yeteneklerimiz, bizi sektörde farklı kılan özelliklerimizden sadece birkaçıdır.