MADEN & DEMİR ÇELİK SEKTÖRÜ

GENELVANA GÜVENCESİ

VALGEN İLE YENİLENEN, TEST EDİLEN, VERİYLE GÜÇLENDİRİLEN, RAPORLANAN VE SERTİFİKALANDIRILAN ÇÖZÜMLER!

Vanalar, genellikle ağır koşullarda yüksek basınç ve sıcaklıkta çalıştıkları için seat/plug kısımlarında kaçaklar oluşabilir. Gövde, bonnet, ve plug mili gibi kısımlar, sızıntılar nedeniyle onarıma ihtiyaç duyabilir.

VALGEN, bu vanalar için kritik olan yedek parça ve tamir takımlarını üretir, test eder, monte eder ve hızlı bir şekilde onarımlarını tamamlar. Türkiye'nin lideri olarak, yüksek kalitede tamir takımları ve yedek parçalar konusunda geniş bir deneyime sahiptir. Her adımda kayıt tutulur ve detaylı bakım test raporları hazırlanır. Değiştirilen parçalar belirlenir, listelenir, işaretlenir ve ölçülendirilir. Yeni tamir takımları, operatörlerimiz tarafından CNC makinelerinde üretilir ve vana teknisyenlerimiz tarafından monte edilir. Son olarak, akış, basınç, tutma ve sızdırmazlık değerleri raporlanır ve müşterilerimizle paylaşılır. Bu veriler, olası sorunları anlamak ve çözmek için önemli bir kaynak oluşturur. Bu süreç, VALGEN'in sunduğu etkili bir çözümdür: veri toplamak, rapor hazırlamak ve sertifikalandırmak.


Onarımdan önce
Onarımdan sonra
Onarımdan sonra

Atölyemizde restore edilen 27" Globe Buhar vanası, hidrolik aktüatörüyle birlikte etkileyici bir yapıya sahiptir. Hidrolik aktüatörlerin kusursuz onarımı, uzmanlık alanımızdır. Sertleşmiş piston keçeleri ve yatakları, yanı sıra kapak O-ringleri özenle yenilenmiştir. Büyük ölçekli vanaları VALGEN'e emanet etmek, zorlukları kolaylıkla aşabildiğimiz konuların başında gelir.