Makine Parkuru

Sektörümüzde ulaşılması imkansız, yüksek kaynaklara sahibiz. İşinde uzman, eğitimli vana teknisyenleri ile, yeni, güçlü Türkiye’nin en büyük takımı VALGEN’dedir.


 

 

 

Mühendislerimiz, vana teknisyenlerimiz ve uzman personelimiz ile gerçekleştirdiğimiz onarım ve üretim hizmetlerimizi destekleyen mekanik alt yapı ve dünyanın en iyi CNC makinelerine sahibiz. Tüm onarımlar ve üretimler sertifikalı CNC operatörlerimiz tarafından bu makinelerde kusursuz gerçekleştirilir.

Japon MAZAK H800, dört eksenli CNC yatay işleme merkezi, Japon Moriseiki SLC-25, C eksenli freze özellikli CNC turn, konvansiyonel torna tezgahı, hidrolik pres, elektronik kaynak makineleri, basınç test makineleri, otomatik testere makinesine sahibiz.

 

 

 

 

 


Tamir edilecek her türlü vana guruplarının birbirlerinden farklı tamir takımlarını kusursuz üretmek, bilgi, tecrübe ve kaliteli makine donanımı ister. Herşeyden önemlisi, makineleri vana onarımında hatasız kullanacak operatörler ister. Yılların deneyimi ve tecrübesine sahip CNC makine operatörleri VALGEN’dedir.

 

 

 

 Yüksek üretim kabiliyetimiz ile birleştirilen CNC makine donanım unsurlarımız, neredeyse tüm marka ve çaplardaki vana onarımlarını, modifikasyonu, yedek parça üretimlerini, benzersiz kalite ile kusursuz bir şekilde gerçekleştirmemizi sağlıyor. Ayrıca diğer firmalara göre en kaliteli onarım, en uygun fiyat, zaman tasarrufu avantajını siz değerli müşterilerimize sunmamızı sağlıyor.

Japon Mazak H800, dört eksenli CNC yatay işleme merkezi devasa boyutlardadır. Tezgahın toplam ağırlığı 38 tondur. Bu tezgahta özellikle büyük çaplar vana olmak üzere, her türlü vana onarımları gerçekleştirilebilir ve bağlanabilmektedir. 0.0001 hassasiyetle çalışır.

Japon Moriseiki SLC-25, C eksenli freze özellikli CNC turn. Üstün özelliklere sahip bu tezgahta tüm vana plug/seat’ler 0.0001 hassasiyetle son derece kaliteli ve kusursuz üretilir.